Regulamin sklepu internetowego

Wszystkie podane ceny są cenami brutto (podatek VAT 0%).

Publikowany cennik nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z Wydawnictwem.

Wydawnictwo dokonuje sprzedaży dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych na zamówienia przesłane drogą elektroniczną. Kupujący otrzymuje towar wraz z fakturą VAT, zgodnie z danymi zawartymi w zamówieniu.

Zamówienia

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje automatycznie wysyłany przez sklep list elektroniczny z treścią zamówienia. Zamówienie musi zostać potwierdzone przez odesłanie tego listu.

Po potwierdzeniu zamówienia rezygnacja z zakupu jest możliwa tylko za zgodą sklepu. W przypadku nie odebrania przesyłki sklep ma prawo żądać i dochodzić poniesionych kosztów wysyłki.

Sposób dostawy

Warunki dostawy

Przesyłka za pobraniem nie będzie wysyłana pod adresy tymczasowe np. akademiki, targi. Okres dostawy może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od sprzedawcy. W przypadku braku książek w magazynie Wydawnictwo informuje o tym pocztą elektroniczną Kupującego i określa termin dostawy. Kupujący w takim przypadku może zrezygnować z zakupu lub czekać na dostawę. Swoją decyzję klient przesyła pocztą elektroniczną. Brak decyzji jest równoważny z rezygnacją z zakupu.

Sposób płatności

Zwrot towaru

Klientom zgodnie z prawem przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni. Klient zwraca przesyłkę Wydawnictwu na swój koszt. Przesyłka musi być kompletna i oryginalnie zapakowana. Klient jest zobowiązany ponieść wszystkie koszty spedycji poniesione przez Wydawnictwo. Zwrot towaru wymaga akceptacji Wydawnictwa.
Wydawnictwo nie przyjmuje zwrotu używanych lub zniszczonych książek.